LODFIBER 500 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 6 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

LODFIBER 500 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 6 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

w333

Yeni

Stokta var

₺3 332.49
Adet

Etiketler: Ucuz LODFIBER 500 m ST ST Kapalı Zırhlı Tekli 6 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125, Yüksek Kalite LODFIBER 500 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 6 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


500 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 6 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
500 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli SM 6 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
Içeren: 1 parça
Bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC
Mesafe: 500 metre
Tellerinin: 6 çekirdek (6 Ipliklerini)
Çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125
Mantolama: Kapalı Zırhlı, Mavi Mantolama.
Konnektörler: Erkek için Erkek

Şu an müşteri yorumu bulunmamaktadır.

<

İlgili ürünler